RA-VIT a moje zkušenosti z poradny

RA-VIT ve své praxi používám nejméně tři roky (pozn.: napsáno v roce 2012). Za tuto dobu jsem dosáhl velmi dobrých jak preventivních tak i léčebných výsledků u klientů v mé poradně.

RA-VIT je přírodní přípravek a jeho hlavním účinkem je eliminace nadměrné tvorby homocysteinu. Homocystein vzniká z metabolismu metioninu v našem organismu. Pokud ovšem nejsou dodrženy regulační bariéry tak jak mají, tak se jeho koncentrace v těle zvyšuje a působí tak patologicky na mnoho orgánových soustav. Metabolismus homocysteinu je uskutečňován v játrech.

Zvýšené množství homocysteinu v séru je tedy právem považováno za významný faktor vzniku civilizačních chorob.

Mohu jmenovat diabetes, vysoký krevní tlak, neplodnost, rakovinu, revmatoidní artritis, alzheimerovu chorobu, vysoký cholesterol, onemocnění žilního systému, onemocnění ledvin, migrény apd.

RA-VIT eliminuje a snižuje škodlivě nadměrné hodnoty homocysteinu díky obsahu účinných látek. Jsou to tyto – kyselina listová, Vitamín B12, Vitamín B 6 a Vitamín B 2. RA-VIT navíc obsahuje vhodné nosné medium, kterým je rakytníkový extrakt. Rakytník řešetlákový je jedinečná rostlina, která splňuje všechny kritéria podpory zdraví díky svým obsahovým látkám – vitamíny, minerální látky a enzymy.

RA-VIT je v tekuté podobě, což umožňuje daleko vyšší vstřebatelnost a biologickou dostupnost organismu oproti tabletové formě.

Preventivní dávka RA-VITu je od jedné čajové lžičky, až po jednu polévkovou lžíci. Léčebná dávka je od jedné polévkové lžíce do tří polévkových lžic.

Prospěšnost přípravku RA-VIT ocení děti, mladí lidé, dospělí i starší generace. Za dobu používání RA-VITu jsem nezaznamenal žádné negativní účinky, ba naopak.

RA-VIT je také možné kombinovat s přírodními přípravky, bylinkami a léky (viz. mé kazuistiky).
RA-VIT je komplexní přírodní přípravek, který splňuje všechny kritéria v novodobé léčbě.

Milan Peterka, konzultant v oblasti přírodní medicíny.

 

Související příspěvky autora:

Diagnostikovaná neplodnost a úspěšné otěhotnění

Cholesterol, bolest hlavy a krevní tlak

Příspěvek byl publikován v rubrice Homocystein, RA-VIT, Reference se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář