Diagnostikovaná neplodnost a úspěšné otěhotnění

Milan Peterka je zdravotnickým pracovníkem a konzultantem v oblasti přírodní medicíny. Poskytnutá kazuistika se týká dvou případů (neplodnost mladých žen).

Žena 27 let

Přichází do mé poradny s již stanovenou diagnózou neplodnost. S manželem se pokoušejí o miminko asi pět let s negativním výsledkem. Nemocné, pomocí irisdiagnostiky zjišťuji celkové překyselení organismu, zhoršenou funkci jater a ledvin.
Problémy vidím i v oblasti vaječníků a štítné žlázy. Při měření akupunkturních drah dále zjišťuji vyčerpanou energii ledvin a sleziny.

Navrhuji tento regenerační postup:

1. Ravit 3 x denně jednu polévkovou lžíci nalačno (dle chuti ředit vodou).
2. LKVB6 v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem.
3. Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 – 1 – 1 cps. nalačno.
4. Čaj na pití z byliny danggui v množství 750 ml odvaru za den.

Tento regenerační postup jsme ponechali až do kýženého otěhotnění. Má klientka otěhotněla za šest měsíců. Během těhotenství užívala Ravit také a po devíti měsících se jí narodila zdravá holčička. :-D 

Žena 28 let 

Již několik let trpí zvýšenou hodnotou hormonu prolaktinu. Prolaktin je hormon, který vzniká v hypofýze. Řídí tvorbu mléka v době kojení a tlumí vyzrávání vajíčka ve vaječníku a tím možnost otěhotnění.
Nemocné zjišťuji irisdiagnostikou potíže v hormonálním systému hypofýzy, štítné žlázy a vaječníků. Také vidím špatné prokrvení pohlavní oblasti a osídlení střeva plísněmi. Při měření akupunkturních drah zjišťuji vyčerpanost jater, ledvin a sleziny.

Navrhuji tento regenerační postup:

1. Ravit v dávce 3 x denně dvě polévkové lžíce nalačno(dle chuti ředit vodou).
2. Super acidophilus plus šest miliard 1 – 0 – 1 cps. nalačno.
3. Kličkový olej s vitamíny 1 – 0 – 2 před jídlem.
4. Čaj z čínských bylinek danggui, shudihuang, duzhong, xiangfu, chuanxiong, aiye, huangqin a baishao. V množství 750 ml odvaru za den.
5. Akupunkturní sezení.

Regenerační postup jsme ponechali s mírnými změnami až do početí. Má klientka otěhotněla po devíti měsících léčby. Narodil se jí zdravý syn.  :-D

Milan Peterka

 

Související příspěvky autora:

Cholesterol, bolest hlavy a krevní tlak

RA-VIT a moje zkušenosti z poradny

Příspěvek byl publikován v rubrice RA-VIT, Reference se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář