Cholesterol, bolest hlavy a krevní tlak

Další dva příklady úspěšného nasazení RA-VITu z poradny Milana Peterky, konzultanta v oblasti přírodní medicíny. Tentokrát je problémem steatóza jater, zvýšený cholesterol, onemocnění ledvin, bolest hlavy a krevní tlak.

Muž 43 let

Přichází do mé poradny s vysokou hladinou cholesterolu, kterou mu zjistili lékaři nedávno. Můj klient chce řešit problém přírodní cestou.
U nemocného zjišťuji již pohmatově zvětšená játra, která jsou zřejmě obalena tukem – steatóza jater. Při irisdiagnostice si jen tuto pracovní domněnku potvrzuji. Klienta posílám na sono břicha, kde je výsledek totožný.

Navrhuji tento regenerační postup:
1. RA-VIT v dávce 3 x denně jedna polévková lžíce nalačno(dle chuti ředit vodou).

Regenerační postup ponechávám půl roku. Za tento čas jsme dosáhli snížení cholesterolu na normální hodnoty. Nemocný byl je s doporučením velmi spokojen a nadále mě pravidelně navštěvuje.  :-D

 

Žena 55 let

Nemocná přichází do mé poradny s vysokým krevním tlakem. Vstupně byly hodnoty krevního tlaku 160 / 110. Vysoký krevní tlak ji trápí asi deset let. Před časem byla hospitalizována v nemocnici pro nastavení léčby. V současnosti medikuje tyto léky : Zorem 5 mg 1 – 0 – 0, Loradur mite1 – 0 – 0, Enap 5 mg 1 – 0 – 1, přesto se krevní tlak neustále zvyšuje a způsobuje bolesti hlavy.
Irisdiagnostikou a současným měřím akupunkturních drah zjišťuji ischemickou chorobu srdeční, jaterní steatózu a onemocnění ledvin. Nemocnou proto odesílám k lékaři, který moji diagnózu potvrzuje.

Navrhuji tento regenerační postup:

1. RA-VIT v dávce 3 x denně jedna polévková lžíce před jídlem(dle chuti ředit vodou).

Regenerační postup jsme ponechali tři měsíce a za tuto dobu se nemocné snížil krevní tlak na přijatelné hodnoty 135 / 80. Bolest hlavy pominula a klientka je velmi spokojena. Prognóza je velmi dobrá. :-D

Milan Peterka

 

Související příspěvky autora:

Diagnostikovaná neplodnost a úspěšné otěhotnění

RA-VIT a moje zkušenosti z poradny

Příspěvek byl publikován v rubrice RA-VIT, Reference se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář